Připomínky k provozu fora

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Věcné připomínky, připomínky adminovi.

Re: Připomínky k provozu fora

Příspěvekod PavelJeřábek » čtv 06. čer 2013 9:02:04

Mohu jen souhlasit s tím, že stránka - tabulka závad, kde nebudou přiloženy údaje kdy problém bude řešen a kdo za jeho řešení bude odpovědný, je naprostá zbytečnost. Mohu tedy souhlasit s tím, že pokud to bude jen stránky a utišení veřejnosti, tak lepší ať není žádná.
Zanesené strouhy, příkopy - to je téma o kterém v Mníšku mluvíte už mnoho let. Osobně to vždy doplňuji tím, že to musíme dělat tak, aby zas z naší lokality voda rychle neodtekla dolu k sousedům, ale, že vodu u nás musíme trochu pozdržet. Tím pozdržením nemyslím "plné sklepy" rodinných domů, ale louky okolo Bojovského potoka. Pivovárkou začínaje (ta jako suchý poldr nefunguje) až po louky pod Luckým mlýnem na hranici našeho katastru.

Pokud nebude zpracován nějaký harmohogram, který bude veřejný, tedy pod veřejnou kontrolou, a nebude se každý rok alespoň dělat část ´prací, tak po každém větším dešti se zas vylíhnou další co uvidí závady. A potom zas vše vyšumí do dalšího deště.

Strouhy co vím se naposledy čistily za p. Merunkové. Před ní je čistil prakticky každý sarosta - tedy každé volební období byly strouhy v základu čištěny. Na Kvíkalce se udělala okolo Lhotecké alespoň mělká stružka, která vzákladu voda zachytávala. Ale skoro 8 let neúdržby se musí projevit v nefunkčnosti příkopů, stružek apod.
PavelJeřábek
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 03. bře 2013 11:28:24

Předchozí

Zpět na Náměty a připomínky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron