Lavičky

Podněty a návrhy občanů

Lavičky

Příspěvekod zdeje » ned 04. říj 2015 10:32:35

Dobrý den,
může mi prosím někdo kompetentní z úřadu vysvětlit,jak je možné,že na snímku lavičky ve Zpravodaji č.241,jasně prosvítá původní modrá barva?V článku lavičky z minulého č.240,paní Kasiková píše,že podle vyjádření firmy Logopark,lavičky prošly opískováním,následnou opravou vyvařením poškozených míst,pozinkováním a nástřikem vrchní barvou.Na zmiňovaném snímku,však jasně vidím prosvítat původní modrý nátěr.
Každý,kdo má i ty nejzákladnější informace o ochraně pozinkovánímví ví,že předmět který se má pozinkovat musí být čistý,bez nánosu barev,rzi,mastnoty atd.Kde se tedy bere ta světlá základní barva a vrchní modrá barva?Ten zinek tam nějak nevidím,on tam ani prakticky nemůže být.
Kdo tady podává nepravdivé informace?
Z.Jeřábek
zdeje
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 01. dub 2013 19:39:44

Re: Lavičky

Příspěvekod PavelJeřábek » pon 05. říj 2015 22:30:47

Z úřadu nikdo kompetentní na tuto otázku zřejmě neodpoví, neb neví co by měl odpovědět.

Nicméně na veřejném zasedání zastupitelů č.8., dne 20.7.2015,ústy starosty MpB bylo řečeno (staženo ze zápisu zasedání):
Starosta - postupujte podle zákona, šetřete a jestli to neodpovídá zadání, tak se lavičky vrátí. Pokud nejsou žárově zinkované.

Takže nelze než čekat, kdy a kdo konečně rozhodne, zda lavičky odpovídají popisu kvality zboží, dle kterého město lavičky koupilo.

Mimochodem - na trhu jsou téměř povětrnostnými vlivy nezničitelné lavičky v ceně pod 2000,- Kč včetně DPH. Tedy víc jak o polovinu levnější než kovové. Je to jen o průzkumu trhu a zadání parametrů laviček.

Pavel Jeřábek
zatím ještě zastupitel
PavelJeřábek
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 03. bře 2013 11:28:24


Zpět na Podněty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron